petek, 8. december 2006

Nekaj Nejinih stavkov

Pa še nekaj stavkov s prevodi:


"Neja gedat Baske."
(Neja bo gledala Telebajske - ki so spet aktualno, vendar jih zdaj dojema na čisto drugačen način kot pred kakim letom - ponavlja besede, jih oponaša.)


"No, pidi mami gat Nejo." (No...pridi se mamica igrat z Nejo)

"Neja papat majo kojlo" (Neja bi jedla tabletko za zobke :))

"Neja bozat luče." (Božati lučke, ki gorijo zunaj.)

Ni komentarjev: