ponedeljek, 4. december 2006

Prva adventna nedelja

Prvo svečko na venčku smo že prižgali. Pa še enkrat, in še enkrat...in vedno znova. Zakaj? Ker naša mala princeska uživa v pihanju sveč in jih upihne TAKOJ, ko jih prižgemo.

Tako smo prvo svečko prižgali okoli 50 krat :))

Ni komentarjev: