Prvo svečko na venčku smo že prižgali. Pa še enkrat, in še enkrat...in vedno znova. Zakaj? Ker naša mala princeska uživa v pihanju sveč in jih upihne TAKOJ, ko jih prižgemo.
Objavite komentar
Ni komentarjev:
Objavite komentar