Bolan Božič
Naneslo je tako, da smo za Božič bolani. Najprej je zbolela Neja in je dobila antibiotike, potem pa še mami.
Tako smo izpustili vsa srečanja z Božičkom. Škoda. Ampak smo se pa zato več cartali doma.
Na Božični večer smo pripravili večerjo za babici, botrčka in dedija (Neja je seveda pomagala :))se najedli, odprli darila in se družili.

Tako smo izpustili vsa srečanja z Božičkom. Škoda. Ampak smo se pa zato več cartali doma.
Na Božični večer smo pripravili večerjo za babici, botrčka in dedija (Neja je seveda pomagala :))se najedli, odprli darila in se družili. 
Neja je dobila veliko daril in vsa tudi preizkusila. Meni osebno se najbolj uporaben zdi tale sesalec, ki ga veselo uporablja, ko doma sesamo. Ob tem uporabi še atijevo čelado za smučanje, da se ji kaj ne zgodi.



Ni komentarjev:
Objavite komentar