sreda, 6. december 2006

Telovadba

Končno sva uspeli narediti tudi nekaj slik pri razgibavanju, ki ga imava vsak ponedeljek. Tokrat naju je spremljala babica Darinka in je imela mamica čas slikat.


Več slik je v albumu Nejin vsakdan.

Ni komentarjev: