Bolnišnične težave
No...pa povejmo še kako je zdravje.
Najprej je vse prestrašila mami, ki si je dala odstraniti 4 lepotne pike na trebuhu in smo skoraj 3 tedne čakali na histološke izvide. Na srečo smo včeraj izvedeli, da ni nobene nevarnosti in da je mami zdrava!!! Bravo mami.
No...v ponedeljek pa je dedijevo srce bilo prehitro. Pulz je narasel kar na 156. Tako sta ga ati in botrček odepljala v bolnišnico, ker so ga malo namučili, ampak srce so umirili in zdaj spet dela kot ura. Bravo dedi!!!
Upamo, da o čim manj takih težav.


Ni komentarjev:
Objavite komentar