Kupujemo akvarij
Ker je Neja noro navdušena nad mestnim akvarije in terarijem in ker zelo rada gleda ribice, smo se odločili, da bomo našo dnevno sobo popestrili z enim lepim akvarijem, v katerega bomo naselili naše nove hišne ljubljenčke. Prvi nakup je opravljen: kupili smo malo plastično družino rakcev: atija, mamico in malega rakca, ki sedi na mamici :)) No...tile še čakajo na svoj novi dom, ki bo v kratkem prišel. Zaenkrat pa so nekje pri babici...Upam, da jih bomo še našli.
Ati je v fazi kroženja od hobby trgovine do hobby trgovine in zbira nasvete glede akvarijev. No, spomnil se je tudi kolega, ki se s tem profesionalno ukvarja (Aqua-ro-design) in ga bomo obiskali, da nam svetuje kako in kaj.
-
Neja si je domov prinesla katalog zlatih ribic in jih pregleduje in se odloča, katere bo imela :))


Ni komentarjev:
Objavite komentar