Debela žaba, osicek, smajcica
Zdaj je na vrsti Shrek 1, ki ga je Neja našla v omari in ga preimenovala v Debelo žabo :)) Še bolj ji je všeč zmajčica, ki se zaljubi v oslička. Pravi ji "punčka".
Zdaj hodimo po hiši čisto tiho, da ne zbudimo zmajčice, ki spi na postelji. In ko pridemo v spalnico, se moramo vreči nanjo.
-
He he... ta naša miš si tudi vse zmisli...



Ni komentarjev:
Objavite komentar