ponedeljek, 15. januar 2007

Mamico buba

Mamica je bila v petek, 10. januarja 2007, na manjši operaciji lepotičnih pik na trebuhu. Zdravnik ji je odrezal kar 4 in tako naredil 4 ranice, ki jih pokrivajo obliži. Seveda mora mami zdaj paziti na rane, ki so zašite in jih ne sme preveč obremenjevati.

In naša mala srčica, Neja, je TAKO ZELO zaskrbljena in pozorna. Vsake toliko pride do maminega trebuha, dvigne majico in pogleda obliže, jih poboža in vpraša: "Kdo to redo mamici?" In potem ji lepo razložimo, da je zdravnik mamici pomagal in jo malo popravil :)

Če kdo pride na obisk, vsakemu pove, da mamico boli. In dobro ve, da je mami ne more dvigniti, zato se vedno kar obrne k atiju, da jo nese. No...če ni zaspana ali se je pravkar zbudila. V tem primeru je pač mami najboljša...pa če jo kaj boli ali ne :))

Danes gremo vsi na telovadbo, ker se mami ne more preveč naprezat.

Ni komentarjev: