Sneg...za tri dni
Pa smo ga le dočakali. Prejšnji teden je eno noč snežilo. Snega je bilo kakšnih 15 cm in ravno dovolj za nekaj dni zimskega veselja.
Neje zjutraj sploh ni bilo treba siliti k bujenju, ampak je mami samo rekla: "Neja! Zunaj je sneg!" In je bila v trenutku prebujena, oblečena, obuta in že na snegu. Pri babici pa je hotela že kar pred sedmo uro delati snežaka in se kepati. Pa jo je le prepričala, da je še prezgodaj.
Potem pa HURA na sneg in zimsko veselje se je začelo!!!
Tri dni se je sneg obdržal, zdaj pa počasi kopni tudi na senčnih legah. Neja ga tam še vedno najde.
Z Majo sta naredili miniaturnega snežaka, ki ga Neja zvečer pozdravi in mu da ljubčka :))



Ni komentarjev:
Objavite komentar