Bili smo v Herbersteinu
Na državni praznik, 27. aprila smo se odpravili v safari park Herberstein pri Gradcu. Z nami so šli še Zala in njena ati in mami.
No...Neja in Zala sta tam seveda že bili... 2 leti nazaj, Neja je bila stara 9 mesecev, Zala pa je bila še v trebuščku. Ampak tam pa je bila :))
Seveda smo uživali, ogledali smo si vse živali. Neja si je najbolj zapomnila leva, kamele in volke. Zala je bila bolj hiperaktivna in je živali še niso tako zanimale. Ampak vseeno se je imela lepo. Kar naprej je klicala Nejo in se pogovarjala z njo. Pravi frajerki sta bili.
Tukaj pa je nekaj utrinkov:
No...Neja in Zala sta tam seveda že bili... 2 leti nazaj, Neja je bila stara 9 mesecev, Zala pa je bila še v trebuščku. Ampak tam pa je bila :))
Seveda smo uživali, ogledali smo si vse živali. Neja si je najbolj zapomnila leva, kamele in volke. Zala je bila bolj hiperaktivna in je živali še niso tako zanimale. Ampak vseeno se je imela lepo. Kar naprej je klicala Nejo in se pogovarjala z njo. Pravi frajerki sta bili.
Tukaj pa je nekaj utrinkov:




Ni komentarjev:
Objavite komentar