torek, 29. maj 2007

Tote niso plave...

Jap... Kupila sem fantastične super truper praktične pleničke, ki jih ni potrebno lepiti in pri tem siliti otroka, da se vleže na posteljo... In super praktične tudi zato, ker si jih lahko otrok sam sleče in nazaj obleče...

In kaj je moj otrok rekel?

"Ne!! To niso plave nice!!! Mami, daj drugo...!!"

Na...evo, pa sem jih podarila, ker doma jih ne bomo gledali, kaj šele uporabili. In šla kupit nov zavoj čisto navadnih plenic.

Še dobro, da jih potrebujemo samo ponoči.


Ni komentarjev: