Ustvarjanje - čopinje
Zadnje čase je pri nas zelo popularno delanje "čopinj", kot jim pravi Neja. Kaj to je, je razvidno iz slike.

No, ta igra je Neji in mamici sicer zelo všeč, saj si pobarvava dlani in veselo delava odtiske...takšne in drugačne barve. In mami je najbolj vesela, da so barve prstne in se zelo lepo umijejo z kože.
Pri igri oz. opazovanju najinega dela, je prisoten tudi ati. Njegovo sodelovanje se kaže predvsem v tem, da nadzoruje, da se slučajno ne dotakneva kakšega drugega predmeta, stene, vrat, tal, radiatorjev ipd... He he prav fajn ga je opazovat kako živčka :))


Ni komentarjev:
Objavite komentar