Na Pekrski gorci
Prejšnji ponedeljek se je Neja s prijateljčki s telovadbe in teto Branko (ki je naša vaditeljica) povzpela na svoj prvi hrib. Šli smo na Pekrsko gorco. Moram reči, da so bili otroci zelo pridni in so vsi popolnoma sami prispeli do vrha.

Pod vrhom smo naredili še nekaj vaj, zaplesali in se igrali s storži, ki smo jih nabrali po poti. Videli smo tudi žabo in veverico (itak, da je to big deal).

Na vrhu je bilo okrepčilo seveda nujno.
In ko smo se vrnili so nas pričakale jagode in lubenica ter keksi s katerimi smo zajedli novo sestrico naše telovadne prijateljice Maše.


Ni komentarjev:
Objavite komentar