Sama z atijem
V ponedeljek sem si privoščila ogled predstave v Narodnem domu. S prijateljicami sem si ogledala komedijo Klejt najt šou: Psihiatrija za kadilce v izvedbi ekipe Reporterja Milana.
-Moram reči, da je bila predstava fenomenalna. Vsi smo uživali in natrenirali trebušne mišice, saj smo skoraj dve uri umirali od smeha.
Ati in Neja pa sta ostala sama doma in se igrala do poznih ur, potem pa utrujena zaspala. Ko sem prišla domov, sem Neji še v spanju oblekla zgornji del pižame, ker je spala samo v spodnji majčki. No... glavno, da ni bilo večjih težav :))


Ni komentarjev:
Objavite komentar