Brez pleničke
Nisem hotela še prehitro pisat... da nebi šlo kaj narobe.
Ampak, naša pika poka podnevi ne nosi več pleničk. Jeee...
Seveda jo je treba vsake toliko časa povprašat, če mora lulat in tudi če reče da ne, jo je treba po 15-tih minutah posaditi na kahlico, stranišče ali kar na travo. In lula. Bravo :)) Se je pa tudi zgodilo, da se je zbudila ponoči in hotela na stranišče.
In če sta mami in ati slučajno malo lena in rečeva, da tak ima plenico... naj lula... reče: "Ne! Neja ge lulat na sanisce!!!"
Za opravljanje večjih stvari seveda hoče še pleničko, ampak je ne bomo nič silili. Bo že sama pokazala, kdaj bo pripravljena na naslednji korak.


2 komentarja:
Bravo! :) Je ugotovila, da je frajersko, če gre na sanisce, a ne?
Ja, ful je faca... Ko ji zvečer zmontiram plenico za spanje, me čez 10 minut vpraša: "Mam nico?" In rečem: "Ja." Potem pa reče: "No...lahko lulam."
Objavite komentar