Bravo:)
Odlično, Neja!! :) To pa res polepša dan.
Diti je bilo zelo všeč.. me je gledala z velikimi očmi in ko si rekla bravo se je nasmejala. Čestitke Neja!! Bravo!!
No, dolgo sem oklevala al naj dam posnetek gor in naj povem, da je bil posnet 20.10.07. Je pa luštna, ne?
O, potem pa je verjetno zdeklamirala tole za moj rojstni dan, hehe:)Res je ful lustna, prikupna!papa
Bravo
Objavite komentar
6 komentarjev:
Bravo:)
Odlično, Neja!! :) To pa res polepša dan.
Diti je bilo zelo všeč.. me je gledala z velikimi očmi in ko si rekla bravo se je nasmejala.
Čestitke Neja!! Bravo!!
No, dolgo sem oklevala al naj dam posnetek gor in naj povem, da je bil posnet 20.10.07.
Je pa luštna, ne?
O, potem pa je verjetno zdeklamirala tole za moj rojstni dan, hehe:)
Res je ful lustna, prikupna!
papa
Bravo
Objavite komentar