četrtek, 22. november 2007

Neja deklamira

6 komentarjev:

PETRUŠKA pravi ...

Bravo:)

Anonimni pravi ...

Odlično, Neja!! :) To pa res polepša dan.

Freycha pravi ...

Diti je bilo zelo všeč.. me je gledala z velikimi očmi in ko si rekla bravo se je nasmejala.

Čestitke Neja!! Bravo!!

N in N pravi ...

No, dolgo sem oklevala al naj dam posnetek gor in naj povem, da je bil posnet 20.10.07.

Je pa luštna, ne?

PETRUŠKA pravi ...

O, potem pa je verjetno zdeklamirala tole za moj rojstni dan, hehe:)
Res je ful lustna, prikupna!
papa

Anonimni pravi ...

Bravo