četrtek, 15. november 2007

V lutkovno gledališče

Danes je Neja s svojimi prijatelji iz vrtca obiskala lutkovno gledališče v Mariboru. Ogledali so si predstavo Ringaraja.
-

Zjutraj je morala Neja kar malo prej v vrtec, saj so imeli zajtrk že ob pol osmih, ob 8.15 pa so že šli na avtobus.

No... ker je moja služba ravno na Glavnem trgu, sem seveda ob pol devetih že visela na oknu s fotoaparatom v roki.

In potem so se pripeljali. Z dvema avtobusoma. Neja je bila na prvem, saj je sedela pri oknu, ravno na tisti strani avtobusa, da sem jo videla. Počasi so se izkrcali in se, pridno v koloni dva po dva, odpravili proti gledališču. Ah... končno sem jo enkrat videla kako se obnaša v skupini otrok, pa čeprav samo za 3 minutke. Izgledali pa so nenormalno majhni... da sem pomislila, da so premali, da bi brez mamic hodili okoli.

Ja, itak, da sem naredila nekaj slik, ampak niso ravno najboljše, ker sem morala močno zoomirat.
Hudiča... če sem pa kamero pozabila doma...
-

5 komentarjev:

Anonimni pravi ...

thja in katera je sedaj Neja?

N in N pravi ...

Tista, točno pod škornji, ki jih že 14 dni gledam.. :) sej ne...

Mali štuljo drži vzgojiteljico za roko in ima rdeče hlače.

Anonimni pravi ...

ne vem zakaj, ampak se mi je zdelo, da je to ona. Kaj si jo poklicala, da je pogledala v to smer, al se samo meni zdi, da gleda proti tebi?

mah brez veze, kaj boš z novimi škornji - potrata denarja ;-)

N in N pravi ...

Pa res je potrata ja... so predragi...

Čisto slučajno je pogledala v pravo smer. Poklicat pa je nisem upala, ker potem ne bi šla nikamor :)

Tine pravi ...

Tudi jaz sem prepoznal Nejo, ha ha!