Mislim, da komentar ni potreben, ne?
Hjuh! Še sreča, da je ostala cela! Tista čudovita vaza z vrtnicami. :)
Objavite komentar
1 komentar:
Hjuh! Še sreča, da je ostala cela! Tista čudovita vaza z vrtnicami. :)
Objavite komentar