ponedeljek, 26. november 2007

Ko mamico skoraj kap...

Mislim, da komentar ni potreben, ne?

1 komentar:

Anonimni pravi ...

Hjuh! Še sreča, da je ostala cela! Tista čudovita vaza z vrtnicami. :)