Hja... vedno smo imeli kakšno pri roki, ampak jih ni videla. Potem jih je enkrat našla in spala z njimi. Ampak zelo redko. Tudi sem ji jo dala ponoči, če je kaj začela jamrat ali jo je sama hotela imeti.
Zaj pa že cel teden prav pretirava z njimi. Včeraj si jih je prinesla od babice eno 8 in je šla s vsemi spat....
3 komentarji:
Ob takšni ponudbi dud se bi tudi jaz težko uprl kakšni. :)
zakaj pa? a je bila kriza, al jih je našla v predalu?
Hja... vedno smo imeli kakšno pri roki, ampak jih ni videla. Potem jih je enkrat našla in spala z njimi. Ampak zelo redko. Tudi sem ji jo dala ponoči, če je kaj začela jamrat ali jo je sama hotela imeti.
Zaj pa že cel teden prav pretirava z njimi. Včeraj si jih je prinesla od babice eno 8 in je šla s vsemi spat....
Objavite komentar