torek, 13. november 2007

Špricala je vrtec

Jap... vikend je bil naporen... Martinovanje in volitve so tako izčrpali našo malo Nejo, da je včeraj zjutraj, po prihodu k babici, kar dalje spala in se zbudila šele ob pol desetih. Tako je prešpricala ponedeljek v vrtcu in ostala doma :) Mislim, da ji je kar pasalo. Pa babici in dediju tudi, da sta jo imela malo za sebe.

Popoldan sva spet šli telovadit, po telovadbi z babo boka v pakija na pico. Tam se je spomnila in rekla: "Jaz bi sla gedat bouling." Pa smo šli... Spotoma kupili še male kokice in gledali kako ljudje "boulajo". Moramo enkrat še sami igrat, ker je že včeraj Neja rekla, da bi poskusila.

Kaj se še dogaja? V zadnjem času sem zaradi izpita kar malo zanemarila blog... ampak že spravljam noter...

No... doma se zelo radi igramo zdravnika in frizerja. Za vsak poklic imamo posebna očala. A ugotovite katera so za katerega:


Med drugim je Neja dobila novo zobno ščetko s katero veselo ščetka svoje bele zobke:

Drugače pa se imamo zelo lepo, radi hodimo v vrtec (ko ne špricamo), zelo radi rišemo, barvamo in ustvarjamo s plastelinom. Nejino igralnico smo okrasili še s slikcami na steni. Slika sledi, ko bo čisto končano.

V glavnem... zelo fajn nam je :)

2 komentarja:

PETRUŠKA pravi ...

O, super:) Rdeca ocala so verjetno od zdravnice Neje in modra od frizerke Neje?
In tole spricanje vrtca...vsake toliko pase vsem:)
papa

Tine pravi ...

Ena neopravičena. Red je red! ;)