Asica si, ful! Čestitam!!! Zdaj pa zaslužen počitek in uživanje z malo pikico... Upam, da nisi že v službi. Pa upam, da ti ne bo treba še kdaj na kakega strokovnega, ha-ha-ha...
He he... moram reči, da ta strokovni ni bil niti približno tako kot sem si ga predstavljala. Ker imam že izkušnjo s strokovnim izpitom s področja šolstva, sem mislila, da bo tukaj pesem enaka: neosebno izpraševanje v podrobnosti.
No, tukaj je res drugače. Področje s katerega sem delala izpit je toliko ozko, da se vsi v bistvu že poznamo, tako da je tudi vzdušje na izpitu bolj prijazno in prijetno. In to veliko pomeni za tistega, ki izpit opravlja. Takoj si bolj sproščen, ko te sprašujejo o strokovnih problemih, lahko kaj pokomentiraš, poveš svoje mnenje, itd.
Sta pa dva dela, kjer je pač treba poznati zgodovino in to se je treba res naučiti, ker tam pa nimaš kaj diskutirat. In tega me je bilo najbolj strah. Ampak je tudi šlo.
Takoj sem zasledila tvoj uspeh in sem ploskala in se veselila, toda nekaj me je vsakič ko sem hotela napisat ČESTITKE!!! zmotilo, ampak zdaj ne ;) Torej: ČESTITKE!!!
8 komentarjev:
6 izpraševalcev??? Kaj si pa obleka? ;) Ne, ne. Vložila si veliko truda in uspeh je pošteno plačilo za to!
Asica si, ful! Čestitam!!! Zdaj pa zaslužen počitek in uživanje z malo pikico... Upam, da nisi že v službi. Pa upam, da ti ne bo treba še kdaj na kakega strokovnega, ha-ha-ha...
Cestitke! Sem vedela, da ti bo ratal:)
zdaj pa uzivejta z Nejo!
papa
He he... moram reči, da ta strokovni ni bil niti približno tako kot sem si ga predstavljala. Ker imam že izkušnjo s strokovnim izpitom s področja šolstva, sem mislila, da bo tukaj pesem enaka: neosebno izpraševanje v podrobnosti.
No, tukaj je res drugače. Področje s katerega sem delala izpit je toliko ozko, da se vsi v bistvu že poznamo, tako da je tudi vzdušje na izpitu bolj prijazno in prijetno. In to veliko pomeni za tistega, ki izpit opravlja. Takoj si bolj sproščen, ko te sprašujejo o strokovnih problemih, lahko kaj pokomentiraš, poveš svoje mnenje, itd.
Sta pa dva dela, kjer je pač treba poznati zgodovino in to se je treba res naučiti, ker tam pa nimaš kaj diskutirat. In tega me je bilo najbolj strah. Ampak je tudi šlo.
jupiiiii čestitke!!!!!
sem prav vesela, da ti je uspelo!!
30.11. ga pijemo, ne? hihihi
Seveda Freycha. Komaj čakam, da se vidimo.
ja, tudi jaz! :D
Takoj sem zasledila tvoj uspeh in sem ploskala in se veselila, toda nekaj me je vsakič ko sem hotela napisat ČESTITKE!!! zmotilo, ampak zdaj ne ;) Torej: ČESTITKE!!!
Objavite komentar