četrtek, 15. november 2007

Olepšana igralnica

No, takole pa zdaj izgleda Nejina igralnica. Še dobro, da nama je atija uspelo prepričat, da ni nič hudega, če kaj nalepimo na stene :)

4 komentarji:

Tine pravi ...

A dajete sobico tudi kaj v najem? :) In opa! Nova podoba bloga! :)

N in N pravi ...

Damo v najem, če pridete na obisk :)

Tine pravi ...

Vzamemo v najem, če bomo povabljeni. :)

N in N pravi ...

Seveda ste povabljeni :)