A dajete sobico tudi kaj v najem? :) In opa! Nova podoba bloga! :)
Damo v najem, če pridete na obisk :)
Vzamemo v najem, če bomo povabljeni. :)
Seveda ste povabljeni :)
Objavite komentar
4 komentarji:
A dajete sobico tudi kaj v najem? :) In opa! Nova podoba bloga! :)
Damo v najem, če pridete na obisk :)
Vzamemo v najem, če bomo povabljeni. :)
Seveda ste povabljeni :)
Objavite komentar