Ustvarjanje
Mami je začela ustvarjati Božično dekoracijo. Neja malo pomaga, predvsem pa pazi, da mamici kaj ne uniči.
Zdaj celo za vsako stvar vpraša: "Lahko?" In: "Kaj je to?" Prav posrečena je, ko sprašuje za stvari za katere tako ve, kaj so in da jih ne sme :))) Ampak mami dovoli, da se malo igra z barvami za steklo.
In tako sva skupaj ustvarili naslednje sličice.


Ni komentarjev:
Objavite komentar