ponedeljek, 6. november 2006

Si ko be - drugič

Se še spomnimo bojnega krika??? SI KO BE???

No...pojavila se je ena možnost, kaj bi to lahko pomenilo.

Med divjim plesom sredi dnevne sobe, sem Neji rekla: "Shake it, baby!"
In ona je seveda ponovila (tako kot ponavlja vse izrečeno, tudi neprimerne besede, ki se jim seveda izogibamo): "Še ki bebi"

Obstaja podobnost? Lahko bi bilo to to... Igra gre naprej :))

Ni komentarjev: