sreda, 29. november 2006

Prihaja EURO

Danes se dogaja... V centralno banko v Mariboru privažajo našo novo valuto in v mestu je ŠTALA!!!.

Na vsakem križišču stojijo policaji in se sprehajajo okoli svojih avtomobilčkov, helikopter kroži nad mestom in vsakih nekaj minut preleti tudi Glavni trg, da se naš arhiv kar strese.

Ni prijeten občutek.

Ni komentarjev: