petek, 10. november 2006

OK...kaj naj še poskusimo????

Hudiča sem jezna...

Nejina prebava še zmeraj ni v redu... Še vedno trdo kaka in jamra. Včasih je tako hudo, da kar kriči :(((

Poskusili sva vse:
- zamenjali smo prehrano (zelenjava, več sadja, veliko tekočine)
- opustili smo mleko in kakav
- zjutraj in zvečer pije probiotične jogurte
- v jogurt ji dam zmleto laneno seme
- na tešče spije sladek kompot iz sliv, fig in jabolk
- vsak dan sok vsaj dveh pomaranč
- kivi, jagode

Zdaj ji dajem še sirup Portalac in upam, da bo pomagal.

Moja prebava pa gre od živcev seveda v obratni smeri od Nejine...

Ni komentarjev: