Spet v Europarku
Še ena dogodivščina, ki jo je vredno zapisati.
V soboto Neji ni bilo do popoldanskega spanca, zato je bila cel dan budna. Okoli petih je sicer postala malce tečna, ampak še vedno polna navdušenja nad idejo, da se odpravimo v Europark (ki je itak njen najljubši kraj v MB).
No...tako smo se oblekli, spakirali v avto in se odpeljali. Neja je nekaj brundala in pri Tržaški je že spala kot top. Ker pa sta bisera mami in ati odšla od doma brez vozička, smo se obrnil in se odpeljali nazaj domov.
Ko sva spečo Nejo prestavila v spalnico, se je gospodična prebudila in bila grozno razočarana, da je spet doma. Planila je v neutolažljiv jok, tako da nama ni preostalo drugega, kot da jo spet pobaševa in hop v avto in v Europark. In smo šli...


Ni komentarjev:
Objavite komentar