sreda, 29. november 2006

Začenja se božični čas

Začenja se čas praznikov, dobrot, svečk, lučk, smrečic, Božičkov, božičnega vzdušja...
-
In tudi čas družinskega veselja, druženja, skupnega preživljanja tega prazničnega časa, ustvarjanja, pripravljanja okraskov, jelke, okraševanja, pečenja, kuhanja...
-
In vsak dan se znova zavem kako zelo malo časa imamo drug za drugega. Kako je težko najti čas za družino. Poleg službe in ostalih obveznosti, mi gre kar na jok, da si ne morem kar tako izmisliti in kaj narediti. Vse je treba planirati skoraj do ure natančno. Poleg tega so dnevi v tem času tako zelo kratki, da po službi veliko časa več ne ostane.
-
Ampak odločila sem se, da bova z Nejo v kratkem naredili nekaj okraskov iz slanega testa (no...tu bova za prvič poklicali na pomoč teto Renato) in majhne medenjake, ki jih bomo dodali darilom, kot nekaj kar smo naredili sami. Ati bo tudi pomagal...če ne drugače pa tako, da bo gledal. Hmmm...razmišljam, da bi bilo dobro zraven povabiti še sosedico Majo, ker ima veliko idej in nama lahko pomaga in naredi še kaj okraskov za doma.
-
No...bomo videli, koliko bomo izvedli.

Ni komentarjev: