sobota, 25. november 2006

Žogica Marogica

Danes smo spet bile v lutkovnem gledališču.
-
Kupila sva boben in lajno

in žoga je z nama bila.

Imava še boben in lajno,

a žogica nama je ušla.

Ni komentarjev: