ponedeljek, 30. julij 2007

Družinska sobota

V soboto smo se skupaj odpravili na mini izlet v Otroški park v Predingu. Tam smo bili že lani in smo se imeli zelo lepo. Tudi letos smo imeli čudovito vreme (skoraj prevroče), ogledali in nahranili smo živali (s hrano, ki jo tam kupiš seveda) ter se igrali na igrišču, ki je res sanjsko. Otroci resnično uživajo.







Obisk parka pa smo združili z obiskom avstrijskega "pakija" Toysa, kjer smo nakupili vse potrebno (in nepotrebno) za praznovanje rojstnega dne.

Ni komentarjev: