torek, 17. julij 2007

Vročina je...

Zajel nas je nek hud vročinski val, ki nam je že prinesel temperature tudi do 37°C. In tudi v nadalje ne kaže kaj hladneje...


In kaj nam preostane? V soboto smo šli na Habakuk malo čofotat in se "hladit". Pod narekovaji zato, ker smo bili v notranjih bazenih, ki imajo itak 30°. Ampak naši mali je bilo tam najbolj všeč.


In kako se mami počuti v službi? Pogled na termometer v pisarni pove vse...

Je kar toplo...

Ni komentarjev: