Vročina je...
Zajel nas je nek hud vročinski val, ki nam je že prinesel temperature tudi do 37°C. In tudi v nadalje ne kaže kaj hladneje...

In kaj nam preostane? V soboto smo šli na Habakuk malo čofotat in se "hladit". Pod narekovaji zato, ker smo bili v notranjih bazenih, ki imajo itak 30°. Ampak naši mali je bilo tam najbolj všeč.

In kako se mami počuti v službi? Pogled na termometer v pisarni pove vse...
Je kar toplo...


Ni komentarjev:
Objavite komentar