skip to main
|
skip to sidebar
torek, 17. julij 2007
Risarka
Takole smo Neji pripravili teren za risanje in hitro je pograbila čopič ter začela risati.
-
Na sliki je sonce, hiša, trava in rožica.
Očitno, ne?
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
O avtorici bloga
N in N
Mamica in Neja
Ogled mojega celotnega profila
Podpora
Mali so-blogerji
Moje ustvarjanje
Jasna in Nik
Doživljanje starševstva - Sara
Fiš in Luna
Freycha - Dita
Zvesta - Izak
Mami 3 pubeci
Ayaluna - Liam
A new life - Ela
Mina Kranjc
Zaspanki Sara in Petra
Zajčki - Vasja in Kajetan
Teni - Teja in Nika
Gaby - Jakob in Ema
Prejšnji vpisi
►
2008
(6)
►
februar
(1)
►
januar
(5)
▼
2007
(104)
►
december
(11)
►
november
(11)
►
oktober
(8)
►
september
(9)
►
avgust
(11)
▼
julij
(8)
Mami...nebo voda tekla?
Moja nova prijateljica
Družinska sobota
DVD z morja
Gumidefekt v hici
Vročina je...
Risarka
Mali Lošinj 22.6.-1.7.2007
►
junij
(6)
►
maj
(10)
►
april
(9)
►
marec
(7)
►
februar
(6)
►
januar
(8)
►
2006
(69)
►
december
(11)
►
november
(12)
►
oktober
(9)
►
september
(10)
►
avgust
(11)
►
julij
(16)
Oznake
Dogaja se...
(97)
Praznično...
(28)
Razvoj
(28)
Potepanja
(23)
Mami
(8)
Neja bolana
(8)
Vrtec
(8)
Blog
(3)
Ni komentarjev:
Objavite komentar