Mami...nebo voda tekla?
Čez dan je naša Neja seveda brez pleničke in lepo pove, ko gre lulat. Za popoldansko spanje in za ponoči pa ji seveda še vedno zmontiramo pleničko, da se ne zgodi kakšna nesreča (ja, sej bomo tudi to počasi ukinili).
In potem je ful faca, ko ve da ima pleničko in jo lulat, pa reče: "Mami... nebo voda tekla?" Seveda ji rečem, da ne in še vprašam, če gre le še lulat na stranišče... pa reče: "Ne. Že lulam." :) In še taki blažen izraz ma na obrazu :))


Ni komentarjev:
Objavite komentar