ponedeljek, 30. julij 2007

Moja nova prijateljica

Lulam sicer že nekaj časa v stranišče,
zdaj pa v kahlico delam nekaj drugega...
-
To je zaenkrat vse... da se ne bomo prehitro hvalili. Samo držimo pesti, da tako ostane.

2 komentarja:

Tine pravi ...

A ta konjiček kaj izraz na obrazu spremeni, ko delaš še "tisto drugo"? :)

N in N pravi ...

Ne :) Ima pa taki mali gumbek, da špila muzika.

Aja...pa na komodo v ozadju smo zmontirali tisti luštni Airwik v obliki školjke, ki ga Neja ponosno stisne, da ne smrdi preveč. Svoje "drugo" namreč opravlja v naši spalnici :( Pa dobro... glavno, da opravlja...