A ta konjiček kaj izraz na obrazu spremeni, ko delaš še "tisto drugo"? :)
Ne :) Ima pa taki mali gumbek, da špila muzika.Aja...pa na komodo v ozadju smo zmontirali tisti luštni Airwik v obliki školjke, ki ga Neja ponosno stisne, da ne smrdi preveč. Svoje "drugo" namreč opravlja v naši spalnici :( Pa dobro... glavno, da opravlja...
Objavite komentar
2 komentarja:
A ta konjiček kaj izraz na obrazu spremeni, ko delaš še "tisto drugo"? :)
Ne :) Ima pa taki mali gumbek, da špila muzika.
Aja...pa na komodo v ozadju smo zmontirali tisti luštni Airwik v obliki školjke, ki ga Neja ponosno stisne, da ne smrdi preveč. Svoje "drugo" namreč opravlja v naši spalnici :( Pa dobro... glavno, da opravlja...
Objavite komentar