Gumidefekt v hici
Mislim... da človek lahko znori... Zunaj 40°, pa gre guma. Z babico in Nejo smo se ravno odpravljale k stricu Franciju na rojstni dan. Še dobro, da smo od doma odšle šele okoli sedmih, da je vročina že malo pojenjala.
In na pol poti mami ugotovi, da je zadnja leva guma prazna. Nekaj je povzročalo čudne zvoke, pa je raje ustavila in pogledala. In glej ga zlomka...


In kaj počet na cesti, medtem ko čakaš da pride ati? Najprej smo jo mislile mahnit peš v Qlandio, ampak verjetno ati ne bi bil preveč vesel, če bi našel samo avto. Zato si je pa Neja od daleč pogledala vojašnico, preverila kaj se skriva v prtljažniku avtomobila ter ugotavljala kje se sploh nahaja rezerva.
No... vročina je seveda še vedno bila neznosna in rezultat je Nejina ultra ekstra frizurca:

A ni dobra?


2 komentarja:
Ja punci, res sta našli pravi trenutek za kaj takega. Meni pa je v največji vročini "crknila" prevečkilogramska televizija in bi jo, če nebi bili moški pri roki, raje kot nesla na servis vrgla čez balkon.
Frizuca je pa res finaaa :)
he he... še dobro, da imamo neke moške v bližini, ne :)
Objavite komentar