DVD z morja
Odkar smo prišli z morja in sem uspela posnetke s kamere spravit na DVD (kar je zelo hitro, ker predlanske sem tudi letos delala...), Neja non-stop gleda ta DVD.
Tako reče: "Gema gedat ono Nejo, ko se špicajo."
In seveda zna že vse na pamet... Točno ve, kdo bo kdaj kaj rekel, kaj se zgodi... Celo besedila pesmi, ki jih je ansambel prepeval na terasi ob večerih že zna na pamet. In zdaj si kar tako pojeva Golubice, Dolje na koljena, Hop Marinka... pa še neki nemški komad...
Najbolj ji je všeč del, ko so se špricali z vodnimi pištolami in del, ko se teta Renata, Nina in Neja vozijo na vlaku Bojanu. In to ona takole komentira:
"Teta Nata ge na kolena, Nina na ito, Neja pa na hojbeta. Stic Bojan pa je ču-ču. Geeemmmooo!!!"
En DVD je že uničen, zdaj je v uporabi drugi, sumim pa, da bom morala posneti še nekaj backup-ov. :)
In ko se konča del, kjer plešemo vedno žalostno reče: "Mami... gemo na moije." Potem pa se spomni, da sva ji razložila, da je predaleč in zaključi: "Aja... ne mojemo na moije, lako gemo na bazena."


Ni komentarjev:
Objavite komentar