ponedeljek, 17. september 2007

Jok...

...ob prihodu v vrtec in odhodu iz njega (ko pride babica)... Vmes pa je menda OK.

Sem vedela, da je bilo prelepo... :(((

Jutri imam roditeljski sestanek... moj prvi...

2 komentarja:

Tine pravi ...

Hmm.. kaj nas še čaka. :) Ampak saj z jokom le na drugačen način pokaže, kako rada vas ima. ;) Pozdravčke.

LunAya pravi ...

Sej se bo uredilo, ima pač slab začetek tedna.

Sicer pa je tako ja, če gre vse preveč lepo, je potem jok in obratno.

Ampak vaša Neja, bo to hitro prerasla.