Plesne vaje
V ponedeljek sva z Nejo prvič bili na najini popoldanski dejavnosti. Začeli sva namreč obiskovati plesno šolo Urška, ki v Mariboru izvaja tudi plesno-glasbene urice.
Moram reči, da je bila Neja kar navdušena. Bilo je nekje 10-12 otrok, večinoma deklice. Tečaj vodi Alenka Kolman. Naučili so se koreografijo na pesmico o dojenčku. Plesali so tudi račke in Hokey Pokey (v slovenščini... kriza od besedila).
Je bilo kar fajn, samo voditeljica mora biti malo bolj stroga in opazna. Ampak saj bo... najmanj pa mi je všeč to, da je rekla, da bodo v nadaljnje sama z otroci... Pa sem se veselila, da bom lahko zraven... pa kaj čem... popkovino je enkrat treba prerezat, ne?


2 komentarja:
Men se zdi, da ko bo sama s tamalimi, da bo tudi bolj opazna. Saj v prico starsev ni tako zelo lahko vzpostaviti avtoritete, ker nikoli ne ves, kdaj ti bo kdo ocital, kako si strog... Vsaj jaz sem bila boljsa voditeljica otrokom, kadar me ni nihce 'nadziral':)
Pa lepo plesi se naprej, Nejka!
papa
Sej verjetno res. Sem še pod vtisom vaditeljice Branke, ki je lani vodila telovadbo. Sicer res, da je bila tudi po poklicu vzgojiteljica, ampak deco je, kljub temu, da je vsak otrok vedno imel svojega starša zraven, obvladala. Znala je biti stroga in hkrati prijazna. Take res redko najdeš v dejavnostih izven vrtca. Druge skupine malih telovadcev so vodile punce, ki niso imele pojma o otrocih in delu z njimi. Še jaz bi bila bolj primerna.
Vse te plesne šole in telovadbe so bolj naravnane na zaslužek :( Škoda... Ampak bova vseeno hodili, ker je Neji všeč.
Objavite komentar