četrtek, 13. september 2007

Pohorje in pica

Prvi dan vrtca smo z Nejo in babico boka praznovale tako, da smo se najprej odpravile z gondolo na Pohorje in potem še na pico.

Vožnja z gondolo je Neji zelo všeč in je uživala. Na Belviju je plezala po igralih, ker pa je bila že utrujena (prešpricala je namreč popoldansko spanje) smo se po 3/4 ure odpeljale nazaj dol.

Mamico je že itak strah višine in ji je vožnja z gondolo bolj kot ne strašna. Za nameček pa se je ta kvadratna, viseča, bolj stara kot nova stvar najvišje nad tlemi ustavila. HUDO!!! Sicer me je bilo strah kot hudiča, ampak tega nisem pokazala. Neja je spraševala zakaj stojimo, pojedla je nekaj keksov in spila sok, pa smo se končno premaknili. Joj... niti pomisliti ne upam, kaj bi bilo če bi tam viseli več kot tistih nekaj minut...

Ob prihodu na varna, trdna tla smo se odpravile v Mojo picerijo na Pobrežju, kjer smo pojedle eno slastno pico, ki smo si jo sestavile same in najboljšo jagodno pico. Neja in babica sta igrali nogomet, se skrivali pod grmovjem in na sploh noreli.


Zvečer pa smo padli v posteljo :))

3 komentarji:

LunAya pravi ...

Uf! Jaz tut ne maram voženj z gondolo.

Po napisanem ste pa s fulom uživale. :)

Jasna pravi ...

Hojla! Mene pa samo zanima, če Nejiki puščate daljše lase. Opažam po slikah, da nima več tako kratkih, kot ponavadi... Lepo bodite in uživajte še naprej...

N in N pravi ...

Oj, Jasna...

Jap, puščamo daljše laske. Spredaj sem jo sama ostrigla, da ji ne grejo v oči, ostali pa itak tako počasi rastejo... Upam, da bodo do šole vsaj do ramen :)