sobota, 29. julij 2006

Kateri je Nejin najljubši park? EUROPARK

13. julij 2006


Jap...ne mestni park, ne Magdalenski park, ne kakšen drug park. Europark je zakon!!!

Zdaj se že dere po hiši: "Neja paka!" In je najbolj srečna, ko jo peljeva v nakupovalno središče... katerokoli, samo da so tam tekoče stopnice, po katerih se neutrudno vozimo. Gor, dol, gor, dol in še enkrat gor, dol. Dokler nam počasi ne postane nerodno in nehamo.

Zatem atija zvleče v Big Bang (najraje) kjer šprinta med policami, da jo komaj loviva...

Tako je to...otroci nove dobe. Čez kako leto pa me bo vprašala..."Mama, a v parku so tudi drevesa?"

Ni komentarjev: