Danes, ko sva se peljali k babici boka...
Neja: "Mami, kje je botel mesec?"
Mami: "Ja, zdaj ga ni, ker boter mesec pride samo ponoči."
Neja: "Aja, botel mesec je samo ponoči, ni botel meseca po soncu, ne?"
Neja: "Mami, kje je botel mesec?"
Mami: "Ja, zdaj ga ni, ker boter mesec pride samo ponoči."
Neja: "Aja, botel mesec je samo ponoči, ni botel meseca po soncu, ne?"
1 komentar:
Od kolegice ta mala (no, zdaj ni več tak mala) je enkrat vprašala mamo: "Mama, kaj oblake gor drži, da ne padejo dol?" ;) Neverjetno, kako otorci razmišljajo! :)
Objavite komentar