sobota, 1. december 2007

Danes, ko sva se peljali k babici boka...

Neja: "Mami, kje je botel mesec?"

Mami: "Ja, zdaj ga ni, ker boter mesec pride samo ponoči."

Neja: "Aja, botel mesec je samo ponoči, ni botel meseca po soncu, ne?"

1 komentar:

Tine pravi ...

Od kolegice ta mala (no, zdaj ni več tak mala) je enkrat vprašala mamo: "Mama, kaj oblake gor drži, da ne padejo dol?" ;) Neverjetno, kako otorci razmišljajo! :)