skip to main
|
skip to sidebar
četrtek, 27. december 2007
Khm...
Ati: "Nina, si videla kje mojo pižamo?"
Mami: "Ne."
Neja: "Ati, se mene prašaj."
Ati: "Neja, si videla kje mojo pižamo?"
Neja: "Ne."
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
O avtorici bloga
N in N
Mamica in Neja
Ogled mojega celotnega profila
Podpora
Mali so-blogerji
Moje ustvarjanje
Jasna in Nik
Doživljanje starševstva - Sara
Fiš in Luna
Freycha - Dita
Zvesta - Izak
Mami 3 pubeci
Ayaluna - Liam
A new life - Ela
Mina Kranjc
Zaspanki Sara in Petra
Zajčki - Vasja in Kajetan
Teni - Teja in Nika
Gaby - Jakob in Ema
Prejšnji vpisi
►
2008
(6)
►
februar
(1)
►
januar
(5)
▼
2007
(104)
▼
december
(11)
Prvič v kinu
Khm...
Božič
Casino Mond in IDMC
Lutke in Dedek Mraz
Božična peka
Mamino ustvarjanje
Medena hiška
Naš adventni venček
Špricanje vrtca, nočni pogovori in drugo
Danes, ko sva se peljali k babici boka...
►
november
(11)
►
oktober
(8)
►
september
(9)
►
avgust
(11)
►
julij
(8)
►
junij
(6)
►
maj
(10)
►
april
(9)
►
marec
(7)
►
februar
(6)
►
januar
(8)
►
2006
(69)
►
december
(11)
►
november
(12)
►
oktober
(9)
►
september
(10)
►
avgust
(11)
►
julij
(16)
Oznake
Dogaja se...
(97)
Praznično...
(28)
Razvoj
(28)
Potepanja
(23)
Mami
(8)
Neja bolana
(8)
Vrtec
(8)
Blog
(3)
Ni komentarjev:
Objavite komentar