skip to main | skip to sidebar
Nejina družinica

četrtek, 27. december 2007

Khm...


Ati: "Nina, si videla kje mojo pižamo?"

Mami: "Ne."

Neja: "Ati, se mene prašaj."

Ati: "Neja, si videla kje mojo pižamo?"

Neja: "Ne."

 

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Novejša objava Starejša objava Domov
Naročite se na: Objavi komentarje (Atom)

O avtorici bloga

Moja fotografija
N in N
Mamica in Neja
Ogled mojega celotnega profila

Podpora

Mali so-blogerji

  • Moje ustvarjanje
  • Jasna in Nik
  • Doživljanje starševstva - Sara
  • Fiš in Luna
  • Freycha - Dita
  • Zvesta - Izak
  • Mami 3 pubeci
  • Ayaluna - Liam
  • A new life - Ela
  • Mina Kranjc
  • Zaspanki Sara in Petra
  • Zajčki - Vasja in Kajetan
  • Teni - Teja in Nika
  • Gaby - Jakob in Ema

Prejšnji vpisi

  • ►  2008 (6)
    • ►  februar (1)
    • ►  januar (5)
  • ▼  2007 (104)
    • ▼  december (11)
      • Prvič v kinu
      • Khm...
      • Božič
      • Casino Mond in IDMC
      • Lutke in Dedek Mraz
      • Božična peka
      • Mamino ustvarjanje
      • Medena hiška
      • Naš adventni venček
      • Špricanje vrtca, nočni pogovori in drugo
      • Danes, ko sva se peljali k babici boka...
    • ►  november (11)
    • ►  oktober (8)
    • ►  september (9)
    • ►  avgust (11)
    • ►  julij (8)
    • ►  junij (6)
    • ►  maj (10)
    • ►  april (9)
    • ►  marec (7)
    • ►  februar (6)
    • ►  januar (8)
  • ►  2006 (69)
    • ►  december (11)
    • ►  november (12)
    • ►  oktober (9)
    • ►  september (10)
    • ►  avgust (11)
    • ►  julij (16)

Oznake

  • Dogaja se... (97)
  • Praznično... (28)
  • Razvoj (28)
  • Potepanja (23)
  • Mami (8)
  • Neja bolana (8)
  • Vrtec (8)
  • Blog (3)