No... pa moram še sebe malo pohvalit.Pridno sem izdelovala angelčke iz testenin. Prva runda angelčkov je že romala v službo :))
Luškani angelčki.. In tako preprosto jih je narediti, a ne? :)
Objavite komentar
1 komentar:
Luškani angelčki.. In tako preprosto jih je narediti, a ne? :)
Objavite komentar