ponedeljek, 10. december 2007

Mamino ustvarjanje

No... pa moram še sebe malo pohvalit.

Pridno sem izdelovala angelčke iz testenin. Prva runda angelčkov je že romala v službo :))

1 komentar:

LunAya pravi ...

Luškani angelčki.. In tako preprosto jih je narediti, a ne? :)