ponedeljek, 10. december 2007

Naš adventni venček

Ne... nisem ga sama delala. Ni bilo časa, čeprav ideja je zelo enostavna. Smo ga pa nabavili na prvo adventno nedeljo. Hitro, ne?

Lešniki seveda ne spadajo na svečke. To si je zamislila Neja :)

1 komentar:

LunAya pravi ...

Mi je všeč, take vaš adventni venček. Je čisto po mojem okusu in sploh pa barve so taprave.. :)