Ne... nisem ga sama delala. Ni bilo časa, čeprav ideja je zelo enostavna. Smo ga pa nabavili na prvo adventno nedeljo. Hitro, ne?Lešniki seveda ne spadajo na svečke. To si je zamislila Neja :)
Mi je všeč, take vaš adventni venček. Je čisto po mojem okusu in sploh pa barve so taprave.. :)
Objavite komentar
1 komentar:
Mi je všeč, take vaš adventni venček. Je čisto po mojem okusu in sploh pa barve so taprave.. :)
Objavite komentar