Medena hiška
Babica boka in Neja sta bili v soboto zelo pridni. Izdelali sta zelo lepo hiško iz medenega testa. Babica je spekla plošče, Neja pa je lepila nanjo kandirane češnje in mandlje. No, tudi mami je malo pomagala. Predvsem pri tem, da Neja ni pojedla vse bele čokolade :))




1 komentar:
Uau, kako lepa hiška. Pridne ste, zelo!
Objavite komentar