ponedeljek, 10. december 2007

Medena hiška

Tukaj je hišica še v delu

Babica boka in Neja sta bili v soboto zelo pridni. Izdelali sta zelo lepo hiško iz medenega testa. Babica je spekla plošče, Neja pa je lepila nanjo kandirane češnje in mandlje. No, tudi mami je malo pomagala. Predvsem pri tem, da Neja ni pojedla vse bele čokolade :))

In še končni izdelek

1 komentar:

LunAya pravi ...

Uau, kako lepa hiška. Pridne ste, zelo!