Še vedno čakamo na dopust
26. julij 2006
Odkar nisem več učiteljica, nimam več pravice do šolskih poletnih počitnic. Kar ni fajn. Ampak če pogledam drugo stran, kjer ni mulcev, ki bi se trudili, da me živcirajo, kolikor se le da, z lahko to spregledam to ugodnost.
Kakorkoli…naslednji teden začnem z MOJIMI počitnicami, ki jih imam že kar splanirane. Cele 3 tedne.
1. teden: počivanje in vandranje v Nejo po vsem možnih obiskih sorodnikov in prijateljev, ki jih že kar nekaj časa nisva videli.
2. teden: odhod na Hrvaško za cel teden. Letos odhajamo sem: Hotel Ivan in Šibenik. Nahaja se v naselju Solaris Holiday Resort. S sabo bomo odpeljali tudi dedija in babico.
3. teden: ostanemo nekaj dni doma, da si odpočijemo od dopusta. Potem pa grem z Nejo in mojo mamo za 2 ali 3 dni še v Terme Čatež.
No…in zato komaj čakam naslednji teden.


Ni komentarjev:
Objavite komentar