sobota, 29. julij 2006

Obisk 24. julija 2006 pri Jasni in Niku

Končno sva z Nejo uspeli obiskati mojo bivšo sodelavko in njenega sinčka Nika. Doma sva sicer malce kolebali ali iti ali ne, saj se je nekaj napravljalo k dežju... Pa sem ugotovila, da dežja itak ne bo, ker ga že 14 dni ni bilo, in sem spakirala Nejo v avto in šus v Maribor.

Nik je 3 mesece in pol starejši od Neje, pa sta se kar razumela. Sicer pa se otroci v njuni starosti kaj malo brigajo za svoje vrstnike. Vsak se igra po svoje, do stika pride samo, ko hočejo imeti isto igračo. Potem pa juhuhu... Sicer je Neja zelo mirna kaj se tiče odstopanja igrač, ki niso njene. Takoj se umakne ali izroči igračo. Pri tobogani ali hiški hitro stopi stran, milo pogleda, da se jaz skoraj razjokam in potem nadaljuje s svojim delom, ko gredo vsi stran.

Doma je seveda drugače. Če se kdo usede na NJEN poganjalček, je ogenj v strehi. Enako je s priborom za risanje. Pa se že nekak zmenimo.

V glavnem, pri Jasni in Niku sva uživali skoraj celo popoldne, otroka sta malo divjala, malo čofotala... Midve sva pili kavo in jedli pecivo. Luksuz pur :)) bi lahko rekli. Bova še šli kdaj, če naju še povabijo :) Sicer pa so zdaj oni na vrsti, da pridejo k nam. Adapta!

Ni komentarjev: