sobota, 29. julij 2006

Kako se Neja piše?

Dialog med mamico in Nejo:
Mama: Neja, kak si?
Neja: V redi.
Mama: Kak pa ti je ime?
Neja: Neja
Mama: Kak pa je mamici ime?
Neja: Nina
Mama: Kaj pa atiju?
Neja: Edi (Eda)
Mama: Kak se pa pišeš?
Neja: MAKA

Od kod ji ta podatek, ne ve nihče. Ampak že nekaj mesecev se Neja piše Maka. Kar ni niti malo podobno njenemu pravemu priimku.

Ni komentarjev: