Komaj že čakamo na dopust
20. julij 2006
Vsi! Mami, ati in Neja. Naše kraje je dosegel vročinski val. Temperature dosegajo tudi 37°C, kar je defenitivno preveč za naše bučke. Neja se, hvala bogu, vsak ljubi dan namaka v bazenčku pri dediju in babici, ostali pa se hladimo kakor vemo in znamo. Kar pa v pisarni brez klime ni najbolj inovativno. Kaj več kot zjutraj odpreti okno in upati, da bo hladen zrak ostal, ni možno storiti. No, jutri sodelavca v sosednji pisarni s klimo ni, in si jo bom privoščila. Vrata odpret, klimo na ful, pa bo za preživet.
Še dva tedna in en dan do morja…


Ni komentarjev:
Objavite komentar